SDK امضای دیجیتال چیست

امضای دیجیتال امروزه بسیار حائز اهمیت است و مدیران سازمان‌ها به صورت مستمر از آن استفاده می‌کنند.

علاوه بر مدیران، افراد معمولی نیز از آن استفاده می‌کنند و این امضا می‌تواند برای اشخاص مختلف در جامعه کاربردی باشد.

دقت داشته باشید که تا چند سال آینده این مبحث خیلی جدی‌‎تر خواهد شد و افراد بیشتری هم به سراغ آن می‌روند. با توجه به اینکه سازمان‌های مختلف در حال پیشرفت تکنولوژی خود هستند و همگی، در آینده نیاز دارند که از این امضا‌ها پشتیبانی کنند.

در حال حاضر سازمان‌های دولتی و خصوصی مانند بانک‌ها یا کارگزاری‌های بورس از امضای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند و افراد مختلف بدون حضور یافتن در محل می‌توانند امضای دیجیتال خود را صادر کنند و یک سند یا نامه اداری را امضا نمایند.

دریافت این امضا با توجه به آمار‌هایی که وجود دارد، امروزه بیشتر برای افراد کاربرد دارد و اشخاص با استفاده از سازمان‌های مختلف که امضای دیجیتال را ارائه می‌دهند، این نوع امضا را برای خود دریافت می کنند.

شما هم اگر مدیر یک سازمان هستید و یا شخصی هستید که احساس می‌کنید نیاز به امضای دیجیتال خواهید داشت، می‌توانید با خواندن مقاله (امضای دیجیتال چیست؟) در وبلاگ احرازشو، اطلاعات کاملی را در این زمینه داشته باشید و بعد از شناخت کامل می‌توانید به سراغ دریافت امضای دیجیتال بروید.

اما در این مقاله می‌خواهیم درباره یک موضوع بسیار مهم که مختص توسعه دهندگان و مدیران سازمان‌ها است، اطلاعاتی را ارائه دهیم. موضوع اصلی این مقاله ما SDK امضای دیجیتال است که می‌خواهیم در این رابطه اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم و اگر نیاز به این خدمت داشته باشید بتوانید از طریق IT HUB احرازشو به ساده‌ترین شکل ممکن آن را دریافت و تست کنید.

امضای دیجیتال

SDK امضای دیجیتال

توسعه دهنده‌ها و سازمان‌های زیادی هستند که می‌خواهند به صورت خودکار امضاهای دیجیتال را مورد بررسی قرار دهند که بهترین مورد برای استفاده SDK امضای دیجیتال است و می‌توانند با استفاده از آن به صورت خودکار و نرم افزاری این قابلیت را تامین کنند.

SDK امضای دیجیتال به صورت کلی یک‌‌‌سری رشته متنی است که تمام درخواست‌های امضای دیجیتال را مورد بررسی قرار می‌ دهد، SDK این امضا‌های ارسال شده را به سرور منتقل می‌کند و در نهایت با استفاده از اطلاعات موجود یک امضای دیجیتال را تولید می‌‌کند. این امضای تولید شده با امضای درخواستی تحت مقایسه قرار می‌گیرند و در نهایت اگر هردو شباهت کاملی داشته باشند و یا از یک درصد خاصی بیشتر شباهت داشته باشند، در نهایت امضا تایید می‌شود.

این قابلیت باعث می‌شود که خیلی ساده کار‌ها اتوماتیک شود و دیگر نیاز نباشد که برای این امضای‌های دیجیتال نیرو انسانی زیادی وجود داشته باشد تا تمام آن‌ها را بررسی کنند. پس دقت داشته باشید با استفاده از SDK امضای دیجیتال می‌توانید امضا‌‌ها را با استفاده از یک‌سری رشته‌های متنی و نرم افزار خاصی که اتصال به سرور را انجام می‌دهد، مقایسه کنید.

این قابلیت برای سازمان‌های بزرگ می‌تواند خیلی مورد استفاده قرار بگیرد که در روز درخواست‌های زیادی از امضای دیجیتال در آن‌ها وجود دارد و اگر بخواهند به صورت انسانی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند،به زمان زیادی برای بررسی نیاز دارند.

امضای دیجیتال

SDK امضای دیجیتال چه ارزشی خلق می کند؟

شاید این سوال را داشته باشید که دقیقا SDK امضای دیجیتال چه ارزشی را برای سازمان خواهد داشت؟

در پاسخ این سوال باید توضیحاتی را در این بخش مطالعه کنید تا بتوانید ارزش اصلی SDK را درک کنید و در نهایت بتوانید تصمیم بگیرید که به آن نیاز خواهید داشت یا خیر.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌هایی که SDK امضای دیجیتال برای سازمان شما خواهد داشت، جلوگیری از ارسال چندین‌بار امضا به صورت مجدد در سیستم شماست.

در واقع وقتی که یک فردی امضا را در سیستم شما ارسال کرده است این امضا توسط هوش مصنوعی که در سرور‌‌های شما یا احرازشو می‌باشد بررسی شده و آن‌را شناسایی کرده است. بعد از شناسایی ، دیگر افراد نمی‌توانند چندین‌بار به صورت مداوم درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال کردن چندین‌‌بار درخواست می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند باعث شود که سرور‌ها مشغول شوند و در نهایت باعث قطع شدن سامانه خواهد شد. اما این قابلیت از Replay Attacks به بهترین شکل ممکن جلوگیری می‌کند و اگر فرد و یا گروه خاصی هم بخواهند در سرورها مشکلی را به وجود آورند، دیگر قادر به انجام آن نخواهند بود.

یکی از موارد اصلی دیگری که آن‌را توضیح دادیم، بحث اتوماتیک کردن بررسی درخواست ها است و می‌تواند باعث شود که عملکرد خیلی سریع‌تر باشد. از زمانی که SDK امضای دیجیتال وجود داشته باشد، تمامی امضا‌ها و درخواست های ارسال شده به سمت سرور توسط هوش مصنوعی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و می‌تواند به بهترین شکل ممکن ادامه روند را انجام دهند.

بسیاری از سازمان‌ها هستند که دقیقا بخاطر همین مسئله بررسی امضا‌های دیجیتال نمی‌توانند آن‌را اجرایی کنند، اما دیگر با استفاده از SDK امضای دیجیتال این مشکل کاملا رفع خواهد شد و همه سازمان‌ها از طریق هوش مصنوعی که وجود دارد می توانند نیاز خود را رفع نمایند.

چگونه SDK امضای دیجیتال دریافت کنیم؟

بعد از توضیحاتی که ارائه دادیم، ممکن است این نیاز برای شما ایجاد شده باشد که به SDK امضای دیجیتال نیاز دارید، دقت داشته باشید که این SDK توسط سامانه احرازشو ارائه می‌شود که این سامانه کاملا تحت نظارت اپراتور خدمات دستگاه‌های اجرایی دولتی و خصوصی و کارگزار قوه قضاییه است.

احرازشو با در نظر گرفتن پارامتر‌های مختلف و رسالتی که دارد، سعی کرده که رضایت سازمان‌ها را جلب کند و با خدماتی که ارائه می‌دهد، نیاز سازمان‌ها را را به‌صورت کامل در زمینه هوش مصنوعی، خصوصا احرازهویت رفع نماید.

یکی از خدمات بسیار عالی که می‌توانید از احرازشو دریافت کنید، SDK امضای دیجیتال است.

SDK با زیر ساخت‌های قدرتمندی که دارد، در حال حاضر توسط سازمان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در حوزه ی تعداد درخواست ها و پشتیبانی از تعداد درخواست‌های بالا هیچ مشکلی ندارد. به همین دلیل سازمان‌های بزرگی مانند بانک‌ها و یا شرکت‌های خصوصی بزرگ از این سرویس استفاده می‌کنند.

برای دریافت SDK که به صورت تستی می‌توانید از آن رایگان استفاده کنید، کافی است که از طریق وب سایت احرازشو به بخش IT HUB بروید.

IT HUB SDK امضای دیجیتال

بعد از وارد شدن به بخش IT HUB می‌توانید تمامی خدماتی که دریافت می کنید را مشاهده کنید و برای دریافت SDK و مراجعه به بخش آن هم، می‌‌توانید بر روی گزینه SDK کلیک کنید.

در نهایت با استفاده از راهنمایی که برای این محصول که با نام EDS عرضه شده است، می‌توانید این SDK را مورد بررسی قرار دهید. البته دقت داشته باشید که این سرویس اوپن سورس صرفا برای تست و بررسی است و توسعه دهندگان می‌توانند از آن استفاده کنند.

در نهایت هم بعد از استفاده از طریق بخش ثبت سفارش، می‌توانید این سرویس را احرازشو دریافت کنید و به استفاده از آن بپردازید.

در ضمن به این نکته هم باید دقت داشته باشید که این سرویس‌ها تماما دارای پشتیبانی کامل هستند و می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید تا سرویس را نصب و راه‌اندازی کنید.

IT HUB SDK امضای دیجیتال

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم درباره SDK امضای دیجیتال به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم تا با این موضوع خیلی بهتر آشنا شوید.

در کل SDK امضای دیجیتال می‌تواند برای سازمان‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و شما باید نیاز‌های سازمان خود را در این زمینه بررسی کنید و بعد از بررسی می‌توانید تصمیم بگیرید که از این محصول باید استفاده کنید یا خیر.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده و اطلاعات کاملی را نسبت به موضوع کسب کرده باشید.در ضمن هر سوالی درباره SDK امضای دیجیتال دارید می‌توانید از طریق نظرات با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

CRM سامانه مدیریت مشتریان

امضای دیجیتال امروزه بسیار حائز اهمیت است و مدیران سازمان‌ها به صورت مستمر از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر مدیران، افراد معمولی نیز از آن استفاده می‌کنند و این امضا می‌تواند برای اشخاص مختلف در جامعه کاربردی باشد. دقت داشته باشید که تا چند سال آینده این مبحث خیلی جدی‌‎تر خواهد شد و افراد بیشتری هم …

شخیص چهره چیست؟ مراحل تشخیص صورت با چه روشی انجام می شود

امضای دیجیتال امروزه بسیار حائز اهمیت است و مدیران سازمان‌ها به صورت مستمر از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر مدیران، افراد معمولی نیز از آن استفاده می‌کنند و این امضا می‌تواند برای اشخاص مختلف در جامعه کاربردی باشد. دقت داشته باشید که تا چند سال آینده این مبحث خیلی جدی‌‎تر خواهد شد و افراد بیشتری هم …